Logo

Nowe mieszkanie, 39,66 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2M18

555 240 zł

14 000 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dobre Miejsce

Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

2 pokoje, mieszkanie 39,66 m², piętro 2, oferta nr A.2M18, Dobre Miejsce, Gdynia, Pogórze, Pogórze, ul. Pucka
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 0
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 1
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 2
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 3
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.66 m², A.2M18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,66 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,64 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę