Logo

Nowe mieszkanie, 29,03 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr A.3M16

435 450 zł

15 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dobre Miejsce

Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

1 pokój, mieszkanie 29,03 m², piętro 3, oferta nr A.3M16, Dobre Miejsce, Gdynia, Pogórze, Pogórze, ul. Pucka
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 0
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 1
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 2
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 3
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.03 m², A.3M16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,03 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,60 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę