Logo

Nowe mieszkanie, 61,81 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A.0M07

843 218 zł

13 642 zł /m²

Rata 3 945 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dobre Miejsce

Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

3 pokoje, mieszkanie 61,81 m², parter, oferta nr A.0M07, Dobre Miejsce, Gdynia, Pogórze, Pogórze, ul. Pucka
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 0
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 1
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 2
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 3
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.81 m², A.0M07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,81 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (45,61 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę