Logo

Nowe mieszkanie, 49,70 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A.5M12

730 590 zł

14 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 418 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dobre Miejsce

Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

3 pokoje, mieszkanie 49,70 m², piętro 5, oferta nr A.5M12, Dobre Miejsce, Gdynia, Pogórze, Pogórze, ul. Pucka
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 0
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 1
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 2
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 3
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.7 m², A.5M12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,70 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,69 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę