Logo

Nowe mieszkanie, 68,25 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 127

1 019 314 zł

14 935 zł /m²

Rata 4 769 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moja Oszmiańska

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska

SALON Z ANEKSEM24,49 m²SYPIALNIA16,81 m²SYPIALNIA11,02 m²ŁAZIENKA5,45 m²WC2,23 m²KORYTARZ6,09 m²KORYTARZ2,10 m²OGRÓDEK9,38 m²
Wymiary mieszkania 68.25 m², 127
Wirtualna makieta 3D mieszkania 68.25 m², 127
127
Plan piętra
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 0
Moja Oszmiańska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 68.25 m², 127
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

68,25 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (9,38 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę