Logo

Nowe mieszkanie, 30,61 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M114

422 418 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 976 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Szerokie, ul. Nałęczowska 67

2 pokoje, mieszkanie 30,61 m², piętro 1, oferta nr M114, Nałęczowska - etap II, Lublin, Szerokie, ul. Nałęczowska 67
SALON Z ANEKSEM14,35 m²SYPIALNIA9,53 m²ŁAZIENKA3,14 m²KORYTARZ3,59 m²TARAS32,67 m²
Wymiary mieszkania 30.61 m², M114
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.61 m², M114
M114
Plan piętra
Nałęczowska - etap II - zdjęcie nr 0
Nałęczowska - etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.61 m², M114
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,61 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (32,67 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę