Logo

Nowe mieszkanie, 72,64 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M139

719 136 zł

9 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 365 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Szerokie, ul. Nałęczowska 67

4 pokoje, mieszkanie 72,64 m², piętro 3, oferta nr M139, Nałęczowska - etap II, Lublin, Szerokie, ul. Nałęczowska 67
SALON Z ANEKSEM22,14 m²SYPIALNIA12,87 m²SYPIALNIA12,01 m²SYPIALNIA11,34 m²ŁAZIENKA4,08 m²WC1,65 m²KORYTARZ8,55 m²BALKON5,81 m²
Wymiary mieszkania 72.64 m², M139
Wirtualna makieta 3D mieszkania 72.64 m², M139
M139
Plan piętra
Nałęczowska - etap II - zdjęcie nr 0
Nałęczowska - etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 72.64 m², M139
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,64 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,81 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę