Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,62 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WIL331660

684 000 zł

13 251 zł /m²

Rata 3 200 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Marywilska

2 pokoje, mieszkanie 51,62 m², piętro 2, oferta nr , WIL331660, Warszawa, Marywilska
WIL331660 - zdjęcie nr 0
WIL331660 - zdjęcie nr 1
WIL331660 - zdjęcie nr 2
WIL331660 - zdjęcie nr 3
WIL331660 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,62 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę