Logo

Nowe mieszkanie, 38,10 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr IV/11

575 310 zł

15 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 7

2 pokoje, mieszkanie 38,10 m², piętro 2, oferta nr IV/11, Miasteczko Nova Sfera 4, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 7
Miasteczko Nova Sfera 4 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera 4 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 38.1 m², IV/11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,10 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,56 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę