Logo

Nowe mieszkanie, 39,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.3.2

524 475 zł

13 448 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 454 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Vista Eco

Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², piętro 3, oferta nr A.3.2, Vista Eco, Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka
SALON16,12 m²ANEKS KUCHENNY4,61 m²SYPIALNIA10,96 m²ŁAZIENKA4,01 m²KORYTARZ3,37 m²BALKON8,70 m²
Wymiary mieszkania 39 m², A.3.2
Vista Eco - zdjęcie nr 0
Vista Eco - zdjęcie nr 1
Vista Eco - zdjęcie nr 2
Vista Eco - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39 m², A.3.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,50 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę