Logo

Nowe mieszkanie, 40,83 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.0.1

511 875 zł

12 537 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 395 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Vista Eco

Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka

2 pokoje, mieszkanie 40,83 m², parter, oferta nr A.0.1, Vista Eco, Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka
SALON16,33 m²ANEKS KUCHENNY4,55 m²SYPIALNIA11,66 m²ŁAZIENKA4,22 m²KORYTARZ4,07 m²TARAS6,40 m²OGRÓDEK33,78 m²
Wymiary mieszkania 40.83 m², A.0.1
Vista Eco - zdjęcie nr 0
Vista Eco - zdjęcie nr 1
Vista Eco - zdjęcie nr 2
Vista Eco - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.83 m², A.0.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,83 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,50 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,40 m²), ogródek (33,78 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę