Logo

Nowe mieszkanie, 50,58 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2.11

596 190 zł

11 787 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 789 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Vista Eco

Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka

3 pokoje, mieszkanie 50,58 m², piętro 2, oferta nr A.2.11, Vista Eco, Wrocław, Leśnica, Stabłowice, ul. Łomnicka
SALON Z ANEKSEM19,74 m²SYPIALNIA13,01 m²POKÓJ8,40 m²ŁAZIENKA4,72 m²KORYTARZ4,70 m²BALKON8,70 m²
Wymiary mieszkania 50.58 m², A.2.11
Vista Eco - zdjęcie nr 0
Vista Eco - zdjęcie nr 1
Vista Eco - zdjęcie nr 2
Vista Eco - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.58 m², A.2.11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,58 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,50 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę