Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr GH518377

389 000 zł

8 841 zł /m²

Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Kielce, Lecha

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², parter, oferta nr , GH518377, Kielce, Lecha
GH518377 - zdjęcie nr 0
GH518377 - zdjęcie nr 1
GH518377 - zdjęcie nr 2
GH518377 - zdjęcie nr 3
GH518377 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę