Logo

Nowe mieszkanie, 38,03 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A/58

638 904 zł

16 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska 98

2 pokoje, mieszkanie 38,03 m², parter, oferta nr A/58, Apartamenty nad Oławką, Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska 98
1 / 6
Apartamenty nad Oławką - zdjęcie nr 0
Apartamenty nad Oławką - zdjęcie nr 1
Apartamenty nad Oławką - zdjęcie nr 2
Apartamenty nad Oławką - zdjęcie nr 3
Apartamenty nad Oławką - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.03 m², A/58
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,03 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,65 m²), ogródek (24,14 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę