Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SDP846719

880 000 zł

27 937 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Warszawa

Warszawa, Karolkowa

2 pokoje, mieszkanie 31,50 m², piętro 3, oferta nr , SDP846719, Warszawa, Karolkowa
SDP846719 - zdjęcie nr 0
SDP846719 - zdjęcie nr 1
SDP846719 - zdjęcie nr 2
SDP846719 - zdjęcie nr 3
SDP846719 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,50 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę