Logo

Nowe mieszkanie, 43,54 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr I.3.11

457 170 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 139 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Tuwima

Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima

2 pokoje, mieszkanie 43,54 m², piętro 1, oferta nr I.3.11, Apartamenty Tuwima, Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 0
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 1
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 2
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 3
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.54 m², I.3.11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,15 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę