Logo

Nowe mieszkanie, 42,35 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr II.5.4

419 265 zł

9 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Tuwima

Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima

2 pokoje, mieszkanie 42,35 m², piętro 3, oferta nr II.5.4, Apartamenty Tuwima, Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 0
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 1
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 2
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 3
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.35 m², II.5.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,35 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,75 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę