Logo

Nowe mieszkanie, 37,00 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr II.9.3

447 700 zł

12 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Tuwima

Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima

1 pokój, mieszkanie 37,00 m², piętro 7, oferta nr II.9.3, Apartamenty Tuwima, Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 0
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 1
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 2
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 3
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37 m², II.9.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,09 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę