Logo

Nowe mieszkanie, 46,66 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr II.3.22

531 924 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Tuwima

Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima

2 pokoje, mieszkanie 46,66 m², piętro 1, oferta nr II.3.22, Apartamenty Tuwima, Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 0
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 1
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 2
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 3
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.66 m², II.3.22
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,66 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę