Logo

Nowe mieszkanie, 59,25 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr III.5.12

693 225 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 243 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Tuwima

Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima

3 pokoje, mieszkanie 59,25 m², piętro 3, oferta nr III.5.12, Apartamenty Tuwima, Łódź, Śródmieście, ul. Juliana Tuwima
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 0
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 1
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 2
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 3
Apartamenty Tuwima - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.25 m², III.5.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,25 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę