Logo

Nowe mieszkanie, 48,19 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr MA016

1 185 474,00 zł

24 600,00 zł /m²

Rata 5 547 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ale!KEN

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Indiry Gandhi 7

2 pokoje, mieszkanie 48,19 m², piętro 3, oferta nr MA016, ale!KEN, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Indiry Gandhi 7
SALON Z ANEKSEM25,22 m²SYPIALNIA11,73 m²ŁAZIENKA4,64 m²KORYTARZ6,60 m²BALKON6,16 m²
Wymiary mieszkania 48.19 m², MA016
Wirtualna makieta 3D mieszkania 48.19 m², MA016
MA016
Plan piętra
ale!KEN - zdjęcie nr 0
ale!KEN - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 48.19 m², MA016
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,19 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,16 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę