Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr GH321473

456 000 zł

9 500 zł /m²

Rata 2 134 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Kielce, Ignacego Paderewskiego

2 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 1, oferta nr , GH321473, Kielce, Ignacego Paderewskiego
GH321473 - zdjęcie nr 0
GH321473 - zdjęcie nr 1
GH321473 - zdjęcie nr 2
GH321473 - zdjęcie nr 3
GH321473 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę