Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,40 m², 2 pokoje, 16 piętro, oferta nr GH554066

800 936 zł

15 892 zł /m²

Rata 3 747 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Warszawa, Grochowska

2 pokoje, mieszkanie 50,40 m², piętro 16, oferta nr , GH554066, Warszawa, Grochowska
GH554066 - zdjęcie nr 0
GH554066 - zdjęcie nr 1
GH554066 - zdjęcie nr 2
GH554066 - zdjęcie nr 3
GH554066 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,40 m²

Piętro:

16 piętro

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę