Logo

Nowe mieszkanie, 41,28 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C.2.27

414 740 zł

10 047 zł /m²

Rata 1 940 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Miasto

Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa

2 pokoje, mieszkanie 41,28 m², piętro 2, oferta nr C.2.27, Nowe Miasto, Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa
SALON Z ANEKSEM21,43 m²SYPIALNIA11,54 m²ŁAZIENKA4,03 m²KORYTARZ4,28 m²BALKON4,61 m²
Wymiary mieszkania 41.28 m², C.2.27
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.28 m², C.2.27
C.2.27
Plan piętra
Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.28 m², C.2.27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,28 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,61 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę