Logo

Nowe mieszkanie, 50,08 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr G.1.04

737 678 zł

14 730 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 451 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

2 pokoje, mieszkanie 50,08 m², piętro 1, oferta nr G.1.04, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM27,52 m²SYPIALNIA15,51 m²ŁAZIENKA4,77 m²PRZEDSIONEK2,28 m²BALKON11,59 m²
Wymiary mieszkania 50.08 m², G.1.04
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.08 m², G.1.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,08 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,59 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę