Logo

Nowe mieszkanie, 50,22 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr F.5.01

768 366 zł

15 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 595 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

2 pokoje, mieszkanie 50,22 m², piętro 5, oferta nr F.5.01, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM31,39 m²SYPIALNIA11,07 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ3,63 m²BALKON9,60 m²
Wymiary mieszkania 50.22 m², F.5.01
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.22 m², F.5.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,22 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,60 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę