Logo

Nowe mieszkanie, 40,64 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr C.5.01

633 578 zł

15 590 zł /m²

Rata 2 964 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

1 pokój, mieszkanie 40,64 m², piętro 5, oferta nr C.5.01, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM29,59 m²ŁAZIENKA4,23 m²KORYTARZ6,82 m²BALKON7,35 m²
Wymiary mieszkania 40.64 m², C.5.01
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.64 m², C.5.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,64 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,35 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę