Logo

Nowe mieszkanie, 55,16 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A.6.02

875 941 zł

15 880 zł /m²

Rata 4 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

2 pokoje, mieszkanie 55,16 m², piętro 6, oferta nr A.6.02, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM22,74 m²SYPIALNIA10,43 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA4,18 m²KORYTARZ7,55 m²BALKON8,50 m²BALKON7,69 m²
Wymiary mieszkania 55.16 m², A.6.02
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.16 m², A.6.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,16 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,50 m²), balkon (7,69 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę