Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr TB#669691

759 000 zł

17 651 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Bruzdowa

2 pokoje, mieszkanie 43,00 m², piętro 2, oferta nr , TB#669691, Warszawa, Bruzdowa
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę