Logo

Nowe mieszkanie, 42,70 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PPO/P/A/2/2

620 645 zł

14 535 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 904 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Port Popowice IVa

Wrocław, Popowice, ul. Białowieska

2 pokoje, mieszkanie 42,70 m², piętro 2, oferta nr PPO/P/A/2/2, Port Popowice IVa, Wrocław, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Popowice, ul. Białowieska
SALON Z ANEKSEM22,00 m²SYPIALNIA12,41 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ3,69 m²BALKON4,55 m²
Wymiary mieszkania 42.7 m², PPO/P/A/2/2
Port Popowice IVa - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 42.7 m², PPO/P/A/2/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,70 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,55 m²)

Termin oddania:

IV etap - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę