Logo

Nowe mieszkanie, 44,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B26

565 760 zł

12 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 647 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja FUTURO etap I

Rzeszów, Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

SALON Z ANEKSEM19,99 m²SYPIALNIA15,59 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ4,23 m²LOGGIA3,16 m²
Wymiary mieszkania 44.2 m², B26
FUTURO etap I - zdjęcie nr 0
FUTURO etap I - zdjęcie nr 1
FUTURO etap I - zdjęcie nr 2
FUTURO etap I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.2 m², B26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,20 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,16 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę