Logo

Nowe mieszkanie, 43,32 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A26

567 492 zł

13 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja FUTURO etap I

Rzeszów, Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

SALON Z ANEKSEM19,65 m²SYPIALNIA14,80 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ4,20 m²LOGGIA3,18 m²
Wymiary mieszkania 43.32 m², A26
FUTURO etap I - zdjęcie nr 0
FUTURO etap I - zdjęcie nr 1
FUTURO etap I - zdjęcie nr 2
FUTURO etap I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.32 m², A26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,32 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,18 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę