Logo

Nowe mieszkanie, 38,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B13

526 184 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 462 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja FUTURO etap I

Rzeszów, Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

SALON Z ANEKSEM15,35 m²SYPIALNIA11,40 m²ŁAZIENKA4,94 m²GARDEROBA2,14 m²KORYTARZ4,86 m²LOGGIA7,15 m²
Wymiary mieszkania 38.69 m², B13
FUTURO etap I - zdjęcie nr 0
FUTURO etap I - zdjęcie nr 1
FUTURO etap I - zdjęcie nr 2
FUTURO etap I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.69 m², B13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,69 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,15 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę