+2
Nowe mieszkanie, 49,11 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C.3.6
1 306 326 zł
26 600 zł /m²
Rata 6 112 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja SPOT
Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
49,11 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,41 m²)
Termin oddania:
rok 2028
Zapytaj o ofertę