Nowe mieszkanie, 102,34 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.3.4
2 660 840 zł
26 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 12 449 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja SPOT
Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
102,34 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (17,73 m²)
Termin oddania:
rok 2028
Zapytaj o ofertę