Logo

Nowe mieszkanie, 45,22 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2.4

1 220 940 zł

27 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 712 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SPOT

Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

2 pokoje, mieszkanie 45,22 m², piętro 2, oferta nr A.2.4, SPOT, Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637
SPOT - zdjęcie nr 0
SPOT - zdjęcie nr 1
SPOT - zdjęcie nr 2
SPOT - zdjęcie nr 3
SPOT - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.22 m², A.2.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,25 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę