+19
Nowe mieszkanie, 44,64 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.3.1
1 213 985 zł
27 195 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 680 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja SPOT
Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,64 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,79 m²)
Termin oddania:
rok 2028
Zapytaj o ofertę