Logo

Nowe mieszkanie, 47,07 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D.0.1

1 200 285 zł

25 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 616 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SPOT

Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

2 pokoje, mieszkanie 47,07 m², parter, oferta nr D.0.1, SPOT, Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637
SPOT - zdjęcie nr 0
SPOT - zdjęcie nr 1
SPOT - zdjęcie nr 2
SPOT - zdjęcie nr 3
SPOT - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.07 m², D.0.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,07 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,78 m²)

Termin oddania:

rok 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę