Logo

Nowe mieszkanie, 37,89 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A60

371 322 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleja Mickiewicza

Osielsko, ul. Aleja Mickiewicza 1

2 pokoje, mieszkanie 37,89 m², piętro 3, oferta nr A60, Aleja Mickiewicza, Osielsko, ul. Aleja Mickiewicza 1
SALON Z ANEKSEM19,20 m²SYPIALNIA9,42 m²ŁAZIENKA4,31 m²KORYTARZ4,96 m²BALKON4,48 m²
Wymiary mieszkania 37.89 m², A60
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.89 m², A60
A60
Plan piętra
Aleja Mickiewicza - zdjęcie nr 0
Aleja Mickiewicza - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.89 m², A60
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,89 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,48 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę