Logo

Nowe mieszkanie, 72,51 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr A3.06.71

833 865 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

4 pokoje, mieszkanie 72,51 m², piętro 6, oferta nr A3.06.71, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM21,81 m²SYPIALNIA10,97 m²SYPIALNIA10,77 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA4,92 m²WC1,93 m²GARDEROBA2,16 m²KORYTARZ10,50 m²BALKON10,14 m²
Wymiary mieszkania 72.51 m², A3.06.71
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 72.51 m², A3.06.71
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,51 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,14 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę