Logo

Nowe mieszkanie, 74,31 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/19

1 081 211 zł

14 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Urbino 4

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka

4 pokoje, mieszkanie 74,31 m², piętro 3, oferta nr B/19, Osiedle Urbino 4, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka
SALON Z ANEKSEM23,76 m²SYPIALNIA11,15 m²SYPIALNIA9,57 m²SYPIALNIA9,57 m²ŁAZIENKA5,32 m²WC2,02 m²KORYTARZ8,47 m²KORYTARZ4,45 m²BALKON11,16 m²
Wymiary mieszkania 74.31 m², B/19
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 0
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.31 m², B/19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,31 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,16 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę