Logo

Nowe mieszkanie, 74,27 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr B/36

1 143 758 zł

15 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Urbino 4

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka

4 pokoje, mieszkanie 74,27 m², piętro 5, oferta nr B/36, Osiedle Urbino 4, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka
SALON Z ANEKSEM23,45 m²SYPIALNIA10,98 m²SYPIALNIA9,76 m²SYPIALNIA9,63 m²ŁAZIENKA5,70 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ5,70 m²KORYTARZ4,65 m²BALKON15,93 m²
Wymiary mieszkania 74.27 m², B/36
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 0
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.27 m², B/36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,27 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

czterostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,93 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę