Logo

Nowe mieszkanie, 57,20 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/43

892 320 zł

15 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 175 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Urbino 4

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka

3 pokoje, mieszkanie 57,20 m², piętro 1, oferta nr B/43, Osiedle Urbino 4, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka
SALON Z ANEKSEM19,83 m²SYPIALNIA13,75 m²SYPIALNIA10,20 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ8,71 m²BALKON6,87 m²
Wymiary mieszkania 57.2 m², B/43
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 0
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Urbino 4 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.2 m², B/43
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,20 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,87 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę