+4
Nowe mieszkanie, 79,87 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 10.A.06
814 600 zł
10 199 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 811 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Południe - budynek 10
Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
79,87 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,60 m²)
Termin oddania:
listopad 2027
Zapytaj o ofertę