Logo

Nowe mieszkanie, 63,19 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 10.A.04

644 500 zł

10 199 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 015 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska

3 pokoje, mieszkanie 63,19 m², parter, oferta nr 10.A.04, Nowe Południe - budynek 10, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 0
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 1
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 3
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.19 m², 10.A.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,19 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (26,30 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę