Logo

Nowe mieszkanie, 80,11 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 10.A.10

833 200 zł

10 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 898 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska

4 pokoje, mieszkanie 80,11 m², piętro 2, oferta nr 10.A.10, Nowe Południe - budynek 10, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 0
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 1
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 3
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 80.11 m², 10.A.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,11 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,60 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę