+23
Nowe mieszkanie, 63,81 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 10.A.12
660 500 zł
10 351 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 090 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Południe - budynek 10
Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,81 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (5,15 m²)
Termin oddania:
listopad 2027
Zapytaj o ofertę