Logo

Nowe mieszkanie, 63,81 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 10.A.08

647 700 zł

10 150 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska

3 pokoje, mieszkanie 63,81 m², piętro 1, oferta nr 10.A.08, Nowe Południe - budynek 10, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 0
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 1
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 2
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 3
Nowe Południe - budynek 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.81 m², 10.A.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,81 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,15 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę