Logo

Nowe mieszkanie, 66,53 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr B2.4.8

612 076 zł

9 200 zł /m²

Rata 2 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zgierz, ul. Orla 12

4 pokoje, mieszkanie 66,53 m², piętro 4, oferta nr B2.4.8, Apartamenty Nowe Miasto, Zgierz, ul. Orla 12
SALON Z ANEKSEM18,73 m²SYPIALNIA12,74 m²SYPIALNIA8,97 m²SYPIALNIA8,77 m²ŁAZIENKA4,62 m²WC2,04 m²KORYTARZ10,61 m²BALKON10,65 m²
Wymiary mieszkania 66.53 m², B2.4.8
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.53 m², B2.4.8
B2.4.8
Plan piętra
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.53 m², B2.4.8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,53 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,65 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę