Logo

Nowe mieszkanie, 90,40 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.23

949 200 zł

10 500 zł /m²

Rata 4 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Namiarkowa

Będzin, ul. Namiarkowa 15D

4 pokoje, mieszkanie 90,40 m², piętro 3, oferta nr B.23, Nowa Namiarkowa, Będzin, ul. Namiarkowa 15D
SALON Z ANEKSEM29,70 m²SYPIALNIA16,22 m²SYPIALNIA11,71 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA6,22 m²WC2,24 m²GARDEROBA2,26 m²KORYTARZ11,54 m²TARAS37,56 m²
Wymiary mieszkania 90.4 m², B.23
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 0
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 1
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 2
Nowa Namiarkowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 90.4 m², B.23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,40 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (37,56 m²)

Termin oddania:

Bud. B i C - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę